Neden iyi yeşil çay içmek?

Mi, yeşil çay sağlığınızı iyileştirmek ve yaşam tarzı? Olup olmadığını içeren gıdalar yeşil çay kendine etkileyebilir dugovečniji ve srećniji hayat? Neden yeşil çay daha iyi oldu, diğer çaylar daha?

Cullanım olarak kabul edilir yeşil çay mı?

Neden iyi yeşil çay içmekEski zamanlardan beri, yeşil çay, korišćen aracı olarak karşı çeşitli şekillerde depresyon, kadar baş ağrısı. Onu tedavi ters hareket bilinen ve yüzyıllardır kullanılan. Şimdi en çok, belki de, bilinen en güçlü antioksidand

Kullanılır ve bir ilaç vs ancak belirtileri hafifletmek için gibi hastalıklar, romatoid artrit, kalp-damar hastalıkları, bazı kanser ve yüksek kolesterol. ek Olarak, şu anda düşünüyor ve iyileştirilmesine katkıda bulunmak, imunog sistemi ve aracı olarak enfeksiyonlara karşı.

O kim onu içmek her gün onlar düşürdü şansını geliştirmek özofagus kanseri, çünkü bu çay, kanser hücrelerinin büyümesini engeller.

Ancak tüm ikna şifa, eylem yeşil çay zaten inanıyorum, tüm etkisi yeşil çay alınır kanıt olanlar, düzenli olarak içmek herhangi bir çay var olumlu etkileri.

Bir madde yeşil çay yüksek kalite?

Yeşil çay zengin katekin polifenoller en önemlileri şunlardır epigalokatekin galat, çünkü bu çok güçlü bir antioksidan. İçin anktioksidante uzun zamandır bilir, onlar çok güçlü, önlemek kanser hücrelerinin büyüme, ama aynı zamanda onları öldürmek. Malzemeler yeşil çay, aynı zamanda normal hücreleri korumak.

Neden diğer çaylar kadar iyi değil yeşil?Mu olumsuz etkilerini alımı, yeşil çay mı

Değil primećeno, diğer çaylar sağlamak için böyle bir kalite emniyet, yeşil, mantıklı değil, çünkü tüm çaylar spravljeni aynı bitkiler “Camellia sinensis”. Ancak, yeşil çay belki farklı bir şekilde işler, yapraklar onu ele bir çift değil, fermentisanjem çünkü fermantasyon yok belirtilen araçlar dayanıklı oksidan ve değiştirir kompozisyon. Bu izmenjene maddeler aynı işleve sahip değil karşı mücadelede bazı hastalıklar vardır.

Içebilirsiniz çay tek yolu osetimo onu tedavi ters bir eylem mi?

İstediğiniz daha çok araştırma, bu çayın ne olduğunu kesin olarak kanıtlamak olabilir bir şey hakkında bilir, ama inanıyor, onun refahı kadar gidiyor kendisi içmek için tedavi seçenekleri bir çay.

Yeşil çay büyük bir miktarda ürün, günlük korisitimo. Kozmetik preparatlar, da içeren kremler, vücut losyonları, vücut, küvet, sabun, antibakteriyel sabun, şampuan, geri kazandırıcılar, sınai saç ve diğerleri, şirket üretimi yapan gıdalar hizmet için bir proxy sunucusu olarak kullanmak isteyenler yeşil çay, ama, o sunulmuştur. Bulabilirsiniz kapsül, nerede girerseniz tüm malzemeyi, yeşil çay sisteminizi kalmadan, içmek için.

Bugün bulunabilir flaširanog ama çay gibi kesicama veya doğal haliyle, yaprak. En iyi kullanmak şeklinde yaprakları, çünkü ona bu doğal formu neizmenjen ve tedavi. Kese çay ile sık sık içeren toz ve izlomljenje levhalar. Flaširani çay en sık işlendi, bu da demek zaten bazı kayıp kendi özellikleri tedavi sürecinde.

Mu olumsuz etkilerini alımı, yeşil çay mı?

Bir madde yeşil çay yüksek kaliteNeyse ki, biz biliyoruz ki, minorne ve o kadar ciddi, bunu sonlandırmak için içki. olmasa da kafein içerir, ne kadar ve kafa, oldukça çok, bu yüzden tek şey olur mu, ne uykusuzluk muzdarip eğer içti pozamašnu sayısı. Onun refahı çok daha güçlü ve daha önemli, eksi etkileri, söylediğimiz gibi, sadece yüksek kafein alımı.

Kaç bardak çay en uygun günlük alımı?

Çok podeljenja görüşler söz konusu olduğunda, bir miktar çay. Bazı iddia 10 kupa belu kahve için ihtiyacınız olan korunan tüm şifalı bir eylem iken, kimilerine göre yeterli 2 veya 3 su bardağı. Çünkü bu kadar radikal görüşlere, iyi, için, her, tüm atanmış, ona ne kadar yeterli, ne ortası, reecimo, 5, kupa, belki için en iyi seçimdir.
Bakmak gerekir birkaç faktör, önce sen-ecek bulmak, sizin doz. Varsa kalp-damar hastalığı, ailede, belki bu sizin için iyi bir karar için tüm bir bardak bir gün, ama dikkate almak zorunda, ve sonra, bir tepki olarak, kafein, ne kadar uyuduğunu, ne kadar zaman…

Ne Hakkında düşünmek gerekir?

Yeşil çay bir ilaç olabilir tuvalet almak için bir araç olarak karşı bazı hastalıklar. Her zaman b proverenog doktora gitmeden önce ne izmenom normal modu güç.

Değil bekliyoruz haydi modunu değiştirmek diyet menüleri böylece açın ve yeşil çay tüm sorunları çözmek. Tüm refahı uzun vadede, ve hiçbir şey olmuyor nokta.

Gerekir ve lekaru dediğiniz her şeyi kullanıyorsanız ilaç kullanıyorsanız bir çeşit şifalı otlar, yemek, ne tür bir yaşam ritmi, ve ancak o zaman karar değişiklikleri tanıtmak.